Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Teslimat KoşullarıSiparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü, genellikle 1 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin ilgili kargo şubesine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. ( Mobil dağıtım bölgeleri hariç )


Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih var ise tarafınıza bildirilecektir.


www.arkotekelektronik.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;


Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise tarafınıza en kısa sürede ücret iadesi yapılır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.