Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Arduino Modelleri

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Filtrele
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 11 ürün bulunmaktadır.
Ürün Fotoğrafı
Ürün Adı
Marka
Açıklama
Datasheet
Alt Kategori
Fiyat
İşlem

Arduino Nedir?

Arduino, elektronik projeler için gerekli olan, bir çeşit elektronik geliştirme kartıdır. Bu kartların kendilerine ait bir yazılımı mevcuttur.

Arduino Kullanım Alanları Nelerdir?

Bir çeşit fiziksel programlama platformu olan arduinolar, robotik ve drone, otomasyon sistemleri gibi sistemlerde, uzaktan kumandalı arabalarda, giyilebilir teknoloji projeleri gibi pek çok projelerde kullanılmaktadırlar.

Bu kartlar tek başlarına değil yardımcıları ile de kullanılan ürünlerdir. Peki, arduino kart tamamlayıcı parçaları nelerdir?

Arduino Kartlarını Tamamlayıcı Parçalar Nelerdir?

İhtiyacınız olan arduino kartınız için tamamlayıcı görevi üstlenen parçalar, bilgisayar, USB kablosu, çeşitli dirençler, ledler, butonlar, breadbord, bağlantı ve atlama kabloları, farklı özelliklerdeki sensörler, LCD’ler gibi malzemelerdir. Tüm bu yardımcı parçalarla birlikte son olarak cihazınıza indireceğiniz arduino yazılımı ile ürün performansınızı oluşturabilirsiniz.

Arduino ve tamamlayıcı parçaları için Arkotek Elektroniğin arduino modelleri kategorisinde yer alan ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Arduino Çeşitleri Nelerdir?

Arduinolar içerisinde dâhili bir mikrodenetleyici bulunduran giriş ve çıkış pinleriyle beraber, osilatör, direnç, diyot ve farklı devre elemanları üzerinde, dâhili olarak sunulmaktadır. Önemli bir parçayı oluşturan ve farklı projelerde farklı seçenekleri tercih edilen bu kartlar, pek çok çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitliliği aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

  • Arduino Uno,
  • Arduino Nano
  • Arduino Micro,
  • Arduino Esplora
  • Arduino Mega
  • Arduino Robot
  • Arduino Leonardo
  • Lilypad Arduino

Arkotek Elektronik Ardunio Seçenekleri Nelerdir?

Arduino modülleri, arduino shield, hazır devreler, farklı arduino modelleri gibi önemli parçaları temin edebileceğiniz en güvenilir adres Arkotek Elektronik, bütçe dostu alışverişin adresi olarak sizlere ihtiyacınız olan seçenekleri sunmaktadır. Bilgisayar ile farklı mikrodenetleyiciler arasında bağlantı kurabilen arduino pro mini için 8Mhz ya da 16Mhz seçenekleri, arduino nanao, uno ve lenard seçenekleri için Arkotek Elektroniğin ürün koleksiyonunu değerlendirebilirsiniz. Bu noktada, arduino röle, arduino sensör gibi benzer pek çok parçalara, projeleriniz ve elektronik cihazlarınız için gerekli olan tüm elemanlara, Arkotek Elektronik sayesinde uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Arkotek Elektronik, hem seçenekleri hem de arduino fiyat listesi ile oldukça uygun bir standardı sizlere sunmaktadır. Arkotek Elektronik, nano, lilypad, lenardo ya da arduino uno fiyat aralığı ile piyasada kârlı alışveriş imkanı sunan, bütçenize dost alışveriş noktası olarak, ihtiyacınız olan tüm elemanları karşılayabileceğiniz bir adrestir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.