Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Rezistif Dokunmatik Ekran Çeşitleri

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Filtrele
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 77 ürün bulunmaktadır.
Ürün Fotoğrafı
Ürün Adı
Marka
Açıklama
Datasheet
Alt Kategori
Fiyat
İşlem

Yeni nesil rezistif dokunmatik ekran ile tüm butonların yerlerini unutun!

Kullanım kolaylığı, alan tasarrufu ve hızı biraraya getiren dokunmatik ekran sayesinde, ekran kullanımı çok daha kolay bir hal alıyor. İşlemlerinizi gerçekleştirirken klavye ya da mouse gibi araçlara İhtiyaç duymuyorsunuz. Dokunmatik panel ile dilediğiniz alana tıklayarak komutları verebiliyorsunuz.

Arkotek İle Teknolojinin Gücü Parmak Uçlarınızda

Rezistif dokunmatik panel; bankamatik, kiosk, tablet, bilgisayar ve telefon gibi daha birçok cihazda, aracıları ortadan kaldırarak istenilen şeye parmak uçlarınızla ulaşabilmeniz için tasarlanıyor.

Üstelik güçlendirilmiş touch panel ekranlarına, hassas algı özelliğinden faydalanarak eldiven tırnak gibi nesnelerle de işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Kolayca kontrol sağlayan cihazlar, uygun taşıma iletişim ekranı ile de sizlere dayanıklı bir çözüm ortaklığı sunuyor.

Etkin Kullanımlı Teknoloji Ortağınız

Rezistif ekran panellerinin telli varyasyonları da bulunur. Telli panel, daha uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayrıca, kullanıcıya daha hassas ve net bir iletişim deneyimi yaşatır.

Telli touch panel, ekran katmanlarını birbirine bağlayarak temas kurumunu hızlandırır ve gerekli sinyali üretir.

Uygun Maliyetli Çözümler

Tüm bu paneller, kullanım alanı ve ihtiyacınıza yönelik olarak Arkotek desteği ile sizlere sunuluyor. Dokunmatik panel fiyatları kullanılacak cihaz türü ve beklentinizi karşılayacak özelliklere göre farklılık gösteriyor. Touch panel fiyatları için yurtiçi ve yurtdışı tedarik hizmeti sağlayan firmamızın sayfasını ziyaret edebilir ve dilediğinizde istediğiniz ürün üzerine gelerek canlı destek alın butonu ile profesyonel hizmetimizle tanışabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.