Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Arduino Shield

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Filtrele
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.
Ürün Fotoğrafı
Ürün Adı
Marka
Açıklama
Datasheet
Alt Kategori
Fiyat
İşlem
Arduino Mega Sensör Shield
USD 5,82 + KDV
188,02 TL KDV
Arduino L293D Motor Sürücü Kartı
USD 2,90 + KDV
93,69 TL KDV
VNH2SP30-30A-1 30 Amper DC Motor Sürücü Shield
USD 17,22 + KDV
556,23 TL KDV
VNH2SP30-30A-2 - Dual VNH2SP30 14A DC Motor Sürücü Shield
USD 27,65 + KDV
893,08 TL KDV
Arduino ATtiny85 Geliştirme Kartı
USD 4,70 + KDV
151,83 TL KDV

Arduino Shield Nedir?

Açık kaynak kodlu yazılım ve donanıma sahip arduino ile çalışan ve arduino üzerine takılan tüm ek donanımlarına, arduino shield adı verilmektedir. Bu donanımlar temelde aynı işleri yapıyor gibi görünürler ancak her biri farklı niteliklere sahip olan parçalardır.

Arduino Shield Çeşitleri Nelerdir?

Arduino shieldleri, haberleşme shieldleri, proto shield,  motor sürücü shield, lcd display shield, arduino genişleme shieldleri olarak farklı içeriklere sahip seçeneklerle çeşitlendirilmiştir. Bu shieldler de farklı alt kategorileri ile tercih edilmektedir. Arduinolara, daha farklı yetenekler eklemek, farklı amaçlara yönelik özellikler yüklemek amacıyla kullanılan ve arduinolar üzerine monte edilen shield donanımları, kullanım alanına göre farklı seçeneklerle üretilmektedir. Her bir ürün ise farklı kullanım alanına göre tercih edilmektedir. En çok tercih edilen shield seçenekleri aşağıda belirtilmiştir:

Arduino Motor Sürücü Shield: Bağlı olduğu motorun elektrik direnç ayarı, hız ve tork ayarı gibi ayarları, başlatma durdurma gibi mortu kontrol etme işlevlerini sağlayan kartlara arduino motor sürücü kartı denilmektedir. Bu shildler, Arduino L293D motor sürücü kartı, L298 iki kanallı çift motor shield seçenekleri ile ihtiyacınız olan motor sürücüleri sunmaktadır.

Proto Shield: Arduino ile özel devre tasarımlarını kolaylaştırmak için tasarlanmışlardır. Arduino unor3 proto shield, Arduino Mega 2560 R3 proto shield gibi seçenkeleri mevcuttur.

Haberleşme Shieldleri: Arduino bluetooth , Arduin Ethernet shield bu kategrisde yer alır.

Kullanım alanına göre tercihlerde bulunabileceğiniz arduino shield seçenekleri için başvuracağınız adres ise elbette Arkootek Elektrnik olarak karşınıza çıkmaktadır. Arkotek Elektroniğin sunduğu ürün kataloğunu değerlendirirken ihtiyacınız olan en doğru seçenekleri en uygun fiyatlarla temin etme imkânını da elde edeceksiniz.

Arkotek Elektronik Arduino Shield Modelleri Nelerdir?

Arkotek elektronik pek çok ek parçayı kolaylıkla uygulayabileceğiniz arduino shield seçenekleri ile sizlere, ihtiyacınız olan ürünü, uygun fiyatlarla sunmaktadır. Farklı arduino parçalarını, arduino kartlara kolayca uygulamak için tercih edilen arduino mega sensör shield gibi Arduino L293D motor sürücü kartı, Vnh2sp30A- 130 amper dc motor sürücü shield seçenekleri ile siz de ihtiyacınız olan devre elemanlarını ve cihazları Arkotek Elektronik ile temin edebilirsiniz.

Arkotek Elektronik, farklı kategorilerdeki ürün seçenekleri gibi uygun arduino fiyatları ile de müşterilerine kaliteli ve avantajlı alışveriş fırsatı sunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan aurdino modelleri, shield seçenekleri, hazır devreler için vakit kaybetmeden Arkotek Elektroniğin ürün seçeneklerini ve avantajlı alışveriş fırsatını değerlendirebilirsiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.