Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Devre Koruyucu Modelleri

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Filtrele
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 112 ürün bulunmaktadır.
Ürün Fotoğrafı
Ürün Adı
Marka
Açıklama
Datasheet
Alt Kategori
Fiyat
İşlem

Yüksek gerilim akım ve sıcaklık parametrelerine karşı cihazlarınızı güvenle koruyan elemanlara devre koruyucular denir. Olası kaza ve hasarları önlemek, ev ve iş yeri güvenliğinizi arttırmak için Arkotek ile işbirliği başlatıyoruz.

Devre Koruyucu Nedir? Neden Önemlidir?

Deve koruyucular; yüksek gerilim, ani dalgalanma, aşırı akım ve sıcaklık gibi durumlarda elektrik devresini koruyarak devre bileşenlerinin hasar görmesini önleyen elemanlardır.

Devre koruyucular tasarlanma amacına göre farklı çalışma prensiplerine sahip olabilir.  Bazı koruyucular, devrelerden fazla akım geçişini önlemede kullanılıyorken bazıları ise gerilim düzeyini kontrol etmek için tasarlanır.

Güvenliğiniz, cihaz ömrü ve hasarsız yarın için devre koruyucu elemanlar hayati önem taşır. Kullanım alan ve amacına göre birçok devre koruyucu modelleri mevcuttur.

Devre Koruyucu Modelleri

Devreyi keserek koruma sağlayan elemanlar, evlerde, endüstriyel tesislerde, taşıtlarda ve birçok alanda işlevsel olarak kullanılır.

Termik koruyucular, yüksek ısıyı algılayarak devreyi keserken manyetik koruyucular kısa devre oluşturan yüksek akımı algılayarak devre kesme işlemini gerçekleştirir. Elektronik koruyucular sensör ve işlemciler kullanılarak devre kontrolünü hassas ve hızlı bir şekilde sağlar.

Gerilim koruyucular kesiciler ve sigortalar gibi birçok devre koruyucu modeli, devre üzerinde bulunan bileşenlerde maksimum oranda koruma sağlar. Güvenli devre koruyucuları ve sigorta yuvası için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Entegre Devre Güvenliğini Avantajları İle Birlikte Deneyimleyin!

 Bir levha üzerinde yarı iletken maddeler ile tasarlanan elektronik devre grubuna entegre devre denir.  Elektronik entegre devreler sayesinde, analog ve dijital sinyali işleyebilir, kontrol sağlayabilir dahası veri dahi depolayabilirsiniz.

Entegre çeşitleri, elektronik cihaz tasarımlarında büyük rol oynar. Gelişen teknoloji ile entegre elektrik;  entegrasyon seviyesi, yüksek işlem hızı ve düşük güç tüketimi ile avantajları beraberinde getirir.

Cihaz ömrünüzü Arkotek devre koruyucular ile uzatın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.