Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Sigorta Yuvaları

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Filtrele
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 112 ürün bulunmaktadır.
Ürün Fotoğrafı
Ürün Adı
Marka
Açıklama
Datasheet
Alt Kategori
Fiyat
İşlem

Sigorta Yuvası

En eski sigorta tipi olan cam sigorta yuvası, fabrika ve konutlarda kullanılır. Kullanıldığı elektrik tesisatını aşırı akımlara ve kısa devrelere karşı koruyan cam sigorta, kartuş sigorta olarak ayrı bir isimle de bilinir. 100kA kısa devre kesme kapasitesine sahip şekilde üretilerek kullanıma sunulur. Kablolu cam sigorta yuvası modellerinde, iki ucu metal cam tüp içerisinden sigorta teli geçer, bu tel yuvalarında yaylı bir durumda bulunur.

Olası bir yüksek akım durumunda sigorta yuvası içerisinde yer alan tel eriyerek kopar ve sigorta atar. Sigortayı elektrik devresine bağlayan ise kablolu sigorta yuvasıdır. Kablolu sigorta yuvası aynı zamanda cam sigortalar içinde uygun bir yapıya sahiptir.

Sigorta Yuvası Fiyatları

Sigorta yuvası fiyatları birbirinden farklıdır. Bu farklılığın en temel nedeni her sigorta yuvasının aynı maddeden üretilmemesidir. Öte yandan, kullanım alanı da son derece önemlidir. Cam sigorta yuva fiyatları uygun olmasına karşın her yerde kullanılması mümkün değildir. Yapısal özellikleri nedeniyle otomotiv sektöründe tercih edilmezler. Cam sigorta fiyatları ürünlerin kullanım alanına bağlı olarak değişir.

Her cam sigortanın her elektrik tesisatında kullanılması mümkün değildir. Bu nedenle kullanım alanına göre doğru özelliklere sahip olanın tercih edilmesi gerekir. Siz de ihtiyacınız olan cam sigortayı Arkotek üzerinde inceleyebilir ve fikrinizin netleşmesinin ardından güvenle sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.