Tüm Üyelere 2000 TL Üzeri Kargo Bedava
Menü
Giriş
Şifremi Unuttum
Sepetim
Yukarı

Arduino Modülleri

Ürünleri Filtrele
Ürünleri Filtrele
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Filtre
Tükenenleri Gösterme
Toplam 61 ürün bulunmaktadır.
Ürün Fotoğrafı
Ürün Adı
Marka
Açıklama
Datasheet
Alt Kategori
Fiyat
İşlem
Arduino SSR Röle Kartı | 8 Kanal 5V 2A
USD 17,46 + KDV
563,65 TL KDV
Arduino SSR Röle Kartı | 4 Kanal 5V 2A
USD 8,29 + KDV
267,75 TL KDV
Arduino SSR Röle Kartı | 2 Kanal 5V 2A
USD 4,51 + KDV
145,63 TL KDV

Arduino Nedir?

Açık kaynak kodlu yazılıma ve donanıma sahip olan mikro denetleyici platformlarına, arduino adı verilmektedir. Bu platform sayesinde, sensörlerden gelen veriler okunabilir, bu veriler, girdiler baz alınarak elektronik cihazlar kontrol edilebilir. Bu platformlardan, kodlama ve bilgisayar derslerinde, DC motor kontrolünde, joystick uygulamalarında, sistem ve robot tasarılar üzerinde uygulanmak üzere faydalanılmaktadır.

Arduino Modelleri Nelerdir?

Arduino kartları pek çok sensörden girdi alarak çevreyi algılarlar. Işık, motor ses gibi farklı aktüatörleri kontrol ederek bulundukları çevreyi etkilerler. Peki, bu kontakların kontrolü nasıl gerçekleşir? Kontrol kartının kontakları arduino röle kart sayesinde kontrol edilir.

Kullanımı oldukça basit bir kart olan ve 20’den fazla çeşidi bulunan arduinolar, temelde dört grup halinde modellendirilmektedir. Bu arduinolar, kullanılacak projelerde, gerek duyulan özelliklere göre, farklı seçenekler arasından tercih edilirler. Arduinolar, Arduino Dues, Arduino Uno, Arduino Yun ve Arduino Leonard olarak mdel çeşitlerine sahiptir. En çok tercih edilen arduino modelleri iser Arduino Uno olarak bilinmektedir. İhtiyacınız olan farklı arduino modelleri için Arkotek Elektroniği ziyaret edebilirsiniz.

Kaç Çeşit Arduino Mevcuttur?

20’den fazla seçenekle karşımıza çıkan arduino çeşitleri; arduino uno, arduino pro, arduino ethernet, arduino nano, arduino bluetooth, arduino esplora ve arduino leonardo gibi çeşitleri içermektedir. Farklı projelerde kullanılmak üzere, farklı çeşitleri tercih edeceğiniz ardunio seçenekleri ve uygun arduino fiyatları için Arkotek Elektroniğin ürün kategorisini inceleyebilirsiniz.

Arduino ile Neler Yapılabilir?

Arduinolar ile pek çok proje ve sistemlere gerçekleştirilmektedir. Bu üretimler içerisinde sayabileceklerimizden yalnızca birkaçı şunlardır: Robotik dronelar, otomasyon sistemleri, akıllı sistemler, uzaktan kumandalı araçlar, giyilebilir teknoloji projeleri gibi pek çok sistem ve proje tasarılarında ve üretiminde arduinolardan faydalanılabilir.

Arktek Elektronik Arduino Modelleri Nelerdir?

Pek çok devre elemanlarına ulaşabileceğiniz Arkotek Elektronik, arduino mdelleri ve çeşitleri ile de prjelerinizde ihtiyacınız olan ürünleri sizlere sunmaktadır.

Ortamdaki sesi sayısal olarak ölçmek, ortam sesinin tanımlanmış eşiğin altında mı yoksa üstünde mi olduğunu kontrol etmek için kullanılan arduino AM2302 sıcaklık ve nem sensörü modülü, ses sensörü modülü, MQ 4 ya da 6 gaz sensörü modülü, elektronik sinyallerin değerini kontrol etmek üzere tercih edebileceğiniz PAM8406 2X5W amplifier board module, hassas mikrofon modülü gibi pek çok alanda ve projede kullanacağınız arduino seçenekleri için Arkotek Elektroniğin ürün kataloğunu değerlendirebilirsiniz. Arduino ses sensörü modülü, sıcaklık ve nem sensörü modülü ve amplifier board modula seçenekleri için Arkotek Elektronik sizlere hem uygun fiyatlar hem de perfrmansından memnuniyet duyacağınız ürünler sunmaktadır. Hazır devreler, kablosuz iletişim araçları, maker ve gömülü sistemler, arduino sheld gibi daha pek çok ihtiyacınızı, Arkotek Elektroniğin uygun fiyatları ve güvenli alışveriş imkânı ile edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.