Nasıl alışveriş yapabilirim?


Resimli anlatım
Videolu anlatım (Yakında)

Kargo ücretleri nedir?


Sitemizde kademeli olarak kargo ücreti uygulanmaktadır. Bu bağlamda;

(Aras Kargo)


0-20 TL arası 13TL + KDV
20-100TL arası 11 TL + KDV
350TL üzeri ücretsizdir

KDV hariç ara toplam değeridir. Siparişim sayfasında bu ücret faturanıza eklenir kargo firması teslime geldiğinde sürpriz ücret ödemezsiniz.


Kapıda ödeme kullanımı ve ücreti

20 TL üzeri bütün alışverişlerinizde kapıda ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Eğer alışverişiniz KDV hariç 20 TL yi geçmez ise, kapıda ödeme seçeneğini ödeme sayfasında göremezsiniz. Kapıda ödeme nakit ve kredi kartı seçeneğinde kargo firmasının bizden temin edeceği 7.50TL + KDV ücret siparişiniz faturasına yansıtılacaktır. Kargo firması ürün teslimine geldiğinde ekstra ücret talep etmez

Teslim süresi nedir?

Sitemizden saat 15:00' a kadar vermiş olduğunuz siparişlerinizi aynı gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz.

Ancak sitemizde bulunan +40.000 ürün çeşidi, sizlerin ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılamak için stoğumuzda olmayan ancak diğer satıcı firmalardan temin ettiğimiz ürünlerinde satışının yapılması, bazı ürünlerin stokda olmasına rağmen sayım ve paketleme işlemlerinin çok uzun sürmesi  veya son dakikalarda oluşturulan siparişlerin ödeme kısmında sonuçlanmaması siparişinizin 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilmesine sebep olabilir.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Kısa bir bilgi girişi ile alışverişini tamamlayabilirsiniz. (Adres, irtibat bilgileri)

Siparişim kargoya verildi mi?

Siparişiniz kargoya verildiğinde üye olurken girmiş olduğunuz mail adresine mail gönderilmektedir. Kargo takip numaraları ertesi gün saat 09:00 da itibari ile sisteme girilmektedir.

Kargo Takip

Siparişiniz kargoya verildikten itibaren kargo hareketlerini siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Aynı zamanda site sağ üstte bulunan tek tıkla kargo takibinden kargonuz nerede görebilirsiniz. https://www.arkotekelektronik.com/siparistakip.aspx

Stok da olmayan ürünü almak istiyorum.

Eğer istediğiniz ürün sitemizde mevcut ancak sepete ekle butonu gözükmüyor ise bu ürün stok da olmayabilir net bilgi için öncelikle "Canlı Destek" ekibimizden yardım almanızı veya [email protected] a istenilen ürün adını adetiyle beraber mail atmanızı öneririz. Bunun yanında üye iseniz ürün sayfasında sağ kısımda gözüken "Gelince Haber Ver" butonuna tıklayabilirsiniz ürün tekrardan stoğa girdiğinde size haber verilecektir. 

Eğer ürün sitemizde gözükmüyor ise yine aynı iletişim kanallarından bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ürünü en kısa sürede sizin için temin ederiz.