Sitemizdeki kargo fiyatları sepete attığınız toplam ürün fiyatlarına göre değişmektedir. Bunun en önemli sebebi sitemizde sattığımız bazı ürün fiyatlarının, ilgili ürün için harcanan kaynaklardan çok daha ucuz olması.
ARAS KARGO

0 TL - 30 TL arası kargo ücreti 13 TL
30 TL - 250 TL arası kargo ücreti 11 TL
350 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretiz

(Tüm ücretler KDV hariçtir)

KAPIDA ÖDEME

Sitemizde alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme kısmına geldiğinizde buradan "Kapıda Ödeme" seçeneği tıkladığınızda seçmiş olduğunuz ürünlerinizin ödemesini kapıda kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Kapıda ödeme sadece Aras Kargo da geçerlidir.

Kapıda ödeme seçeneğinde 11 TL sabit kargo ücreti + ilgili kargo firmasının bizden talep ettiği 7.50 TL hizmet ücreti faturanıza eklenir.

Ürün teslimi sırasında sepete attığınız ürünlerin toplam tutarı ve kargo ile hizmet ücreti kargo dağıtım elemanı tarafından sizden istenecektir. Burada sürpriz bir ücretle karşılaşmazsınız ödeme sayfasındaki toplam tutar sizden talep edilecektir.

Kapıda ödeme sistemi aktif olması ( ödeme sayfasında gözükmesi ) için KDV hariç 20 TL değerinde ürün sepetinizde olmalıdır aksi halde ödeme sayfasında Kapıda Ödeme seçeneği gözükmeyecektir.