Arkotek elektronik dünya genelinde elektronik malzeme satışı yapmakta olup ülkemiz sınırları içerisinde endüstriyel cihazların tamir, bakım ve onarım hizmetleri için danışmanlık vermektedir. Kuruluşumuz öncesi uzun soluklu inovasyon çalışmalarımız ve farklı endüstrilerden edindiğimiz tecrübeler, bugün müşterilerimize; düşük maliyet, hızlı tedarik, geniş stok ağı ve mükemmel servis olarak dönmektedir. Arkotek Elektronik sipariş verilen ülkenin para birimi ve yerel dilinde hizmet vermeye önem göstermekte olup, yurtiçi ve yurtdışında lojistik sektöründe ki lider firmalarla kapıdan kapıya, 4 saatlik uçuş mesafesinde ki dünya ticaretinin yarısını oluşturan ülkelere ürün tedariği sağlayabilmektedir. Arkotek Elektronik bu lokasyon avantajı ile dünyada benzersiz bir konumda bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere ulaştırmak kurulduğu günden beri Arkotek Elektronik için vazgeçilmez olmuştur.

Yerel saat ile 15.00 öncesi verdiğiniz siparişleriniz özenle hazırlanarak mücbir sebepler hariç aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.


Binlerce malzeme elinizin altında, sadece bir tık yeter.

Daha önceleri telefon, fax, mail ve perakende satışlarla hizmet verdiğimiz müşterilerimize 2010 yılından itibaren www.arkotekelektronik.com üzerinden internetiniz olduğu  her yerde kredi kartı, havale ve kapıda ödeme gibi ayrıcalıklarla hizmet sunabilmekteyiz. Elektronik bileşenler konusunda hizmet veren tüm global markaların, üretimde veya üretimden kalkmış +250.000 ürün çeşidine aynı zamanda mobil cihazlarınıza indireceğiniz “Arkotek Elektronik” IOS ve Android uygulamaları ile erişebilirsiniz.


Geniş Ürün Çeşitliliği ve Tedarik Zinciri

Bir zamanlar müşterisi olduğumuz sektörün ihtiyaç ve isteklerini çok iyi anlıyoruz. Yola çıkarken ki amaçlarımızdan biride tek noktadan binlerce ürüne tek kargo ile müşterilere ulaştırmak. Farklı kategorilerde yer alan IGBT, Transistör, Mosfet, Touch panel, Direnç, Kondansatör ve benzeri devre elemanlarını, sizleri farklı satıcılar ve birden fazla kargo ile uğraştırmadan sorunsuz şekilde sizlere ulaştırıyoruz.


 

https://www.arkotekelektronik.com/Sayfalar/iletisim-5/